Výroba žaluzií

Tisk Email

Výroba žaluzií

Činnost v oblasti montáže žaluzií a ostatní stínící techniky byla zahájena v roce 1994. Přání poskytovat rychlé a kvalitní dodávky zboží vedlo k založení výroby žaluzií. Za tímto účelem vznikla společnost AMV SYSTEMS s.r.o. Pro zpracování hliníkové pásky jsme pořídili nový moderní stroj od firmy ZEBR.

Žaluzie vyrábíme v lincenci, jednoho z největších tuzemských dodavatelů komponentů pro žaluzie, firmy ISOTRA a.s. Kvalita výrobku je pro nás důležitá.

Zaměřili jsme se na výrobu tolik žádaných řetízkových žaluzií. Ostatní typy žaluzií, jako jsou např. meziskelní žaluzie, dodáváme též v krátkých dodacích lhůtách.

V naší provozovně vyrábíme i síťe proti hmyzu. Široká nabídka profilů a barev umožňuje nalézt vhodné řešení téměř pro každé okno.

 

Podnadpis

Výroba žaluziífd,sdjflksdajůf lkasjdfůlk jdsflkjasd ůlfkjůadslkfj lůasdkjfůlk asdjfůlasdj fůjadsůf jsdaůlf jůldsjf ů lsjfůlkasj ůfj sadůf

 

 

 

 
Půjčovna dodávek praha za nejnižší ceny. Kvalitní Penzion Český Krumlov . Kvalitní nábytek z masivního dřeva a doplňky do domácnosti.